| Malzeme | Paslanmaz çelikten üretilir. |
| Kullanım Amacı | Yiyecekleri rendelemek için kullanılır. |
| Dayanıklılık | Eğilme ve bükülmelere karşı dayanıklıdır. |
| Rendeleme Seçenekleri | 4 farklı rendeleme özelliğine sahiptir. |
| Ön Taraf - Üst Genişlik / Alt Genişlik | 10 cm / 13,5 cm |
| Yan Taraf - Üst Genişlik / Alt Genişlik | 6,5 cm / 10,5 cm |
| Sap Hariç Uzunluk | 18 cm |
| Sap Dahil Uzunluk | 23 cm |
| Ağırlık | 318,5 gr |
| Paket / Koli | 12 / 48 |
| Koli Ebatı | 43 x 42,5 x 32,5 cm |