| Malzeme | Paslanmaz çelikten üretilir. |
| Kullanım Amacı | Yiyecekleri rendelemek için kullanılır. |
| Dayanıklılık | Eğilme ve bükülmelere karşı dayanıklıdır. |
| Rendeleme Seçenekleri | 4 farklı rendeleme özelliğine sahiptir. |
| Ön Taraf - Üst Genişlik / Alt Genişlik | 13 cm / 17 cm |
| Yan Taraf - Üst Genişlik / Alt Genişlik | 9 cm / 13 cm |
| Sap Hariç Uzunluk | 20 cm |
| Sap Dahil Uzunluk | 25 cm |
| Ağırlık | 462,5 gr |
| Paket / Koli | 12 / 48 |
| Koli Ebatı | 42,5 x 56 x 38,5 cm |