POST /IndexNow HTTP/1.1 Content-Type: application/json; charset=utf-8 Host: api.indexnow.org { "host": "www.example.org", "key": "18aad09308be49e793558ebecade2e5b", "keyLocation": "https://www.example.org/18aad09308be49e793558ebecade2e5b.txt", "urlList": [ "https://www.example.org/url1", "https://www.example.org/folder/url2", "https://www.example.org/url3" ] }
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1970’Lİ YILLARDA TEMELLERİ İSTANBUL’DA ATILAN EYÜBOĞLU İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, KONUSUNDA UZMAN EKİBİYLE; HOTEL, RESTORAN, KAFE, CATERİNG VB. SEKTÖRLERDE KULLANILAN, ENDÜSTRİYEL MUTFAK MALZEMELERİ VE PROFESYONEL MUTFAK EKİPMANLARI İLE, 600’E YAKIN ÜRÜNDE DAİMA KALİTEYİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ESAS ALARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

FİRMAMIZ; BARİSTA EKİPMANLARI, KASAP VE PASTANE MALZEMELERİ, AHŞAP SUNUM ÜRÜNLERİ, MAKARNA-ERİŞTE MAKİNESİ ÇEŞİTLERİ, KAHVE HAZIRLAMA VE SERVİS ÜRÜNLERİ GİBİ BİRÇOK ÜRÜN ÇEŞİDİYLE, HER GEÇEN GÜN ÜRÜN VE MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜ ARTTIRARAK VE YENİ ATILIMLARLA DAİMA GELİŞEREK, HİTAP ETTİĞİ SEKTÖRLERİN İHTİYAÇLARINA UYGUN EN DOĞRU VE KALİTELİ ÜRÜNLERİ MÜŞTERİLERİNE ULAŞTIRMAYI İLKE EDİNMİŞTİR.

FİRMAMIZ; KURULUŞUNDAN BUGÜNE, ADINA TESCİLLİ EPİNOX, HAZZAR, APFEL MARKALARI VE RESMİ İTHALATÇISI OLDUĞU FISCHER, BARGOIN, SOLINGEN-FLÜGEL CSS, IVO, MOTTA, IMPERIA, MARCATO MARKALARI İLE PROFESYONEL MUTFAK EKİPMANLARI SEKTÖRÜNDE ÖNEMLİ BİR YER SAHİBİ OLMUŞTUR.

VİZYONUMUZ, ALANINDA UZMAN KADROMUZ İLE YURT İÇİ VE YURT DIŞINDAN ÖZENLE SEÇİLMİŞ ÜRÜNLERİ, MÜŞTERİLERİMİZ İLE BULUŞTURUP PRESTİJLİ BİR MARKA VE İSİM OLMAYA DEVAM ETMEKTİR.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.