| Malzeme | Paslanmaz çelikten üretilir. |
| Kullanım Amacı | Yiyecekleri rendelemek için kullanılır. |
| Dayanıklılık | Eğilme ve bükülmelere karşı dayanıklıdır. |
| Rendeleme Seçenekleri | Tek tip rendeleme özelliğine sahiptir. |
| Genişlik | 6 cm |
| Sap Hariç Uzunluk | 12 cm |
| Sap Dahil Uzunluk | 24 cm |
| Ağırlık | 62,5 gr |
| Paket / Koli | 12 / 72 |
| Koli Ebatı | 23,5 x 26,5 x 24 cm |