| Malzeme | Paslanmaz çelikten üretilir. |
| Kullanım Amacı | Yiyecekleri rendelemek için kullanılır. |
| Dayanıklılık | Eğilme ve bükülmelere karşı dayanıklıdır. |
| Rendeleme Seçenekleri | 2 farklı rendeleme özelliğine sahiptir. |
| Ek Özellik | Koruyucu kapağı bulunmaktadır. |
| Genişlik | 4,5 cm |
| Sap Hariç Uzunluk | 25 cm |
| Sap Dahil Uzunluk | 37 cm |
| Ağırlık | 121 gr |
| Paket / Koli | 12 / 72 |
| Koli Ebatı | 40,5 x 42 x 20 cm |