| Malzeme | Paslanmaz çelikten üretilir. |
| Kullanım Amacı | Yiyecekleri rendelemek için kullanılır. |
| Dayanıklılık | Eğilme ve bükülmelere karşı dayanıklıdır. |
| Rendeleme Seçenekleri | 4 farklı rendeleme özelliğine sahiptir. |
| Ön Taraf - Üst Genişlik / Alt Genişlik | 8,5 cm / 9,5 cm |
| Yan Taraf - Üst Genişlik / Alt Genişlik | 6 cm / 7 cm |
| Sap Hariç Uzunluk | 19 cm |
| Sap Dahil Uzunluk | 24 cm |
| Ağırlık | 205 gr |
| Paket / Koli | 12 / 72 |
| Koli Ebatı | 59,5 x 34,5 x 34 cm |