| Malzeme | Paslanmaz çelikten üretilir. |
| Kullanım Amacı | Yiyecekleri rendelemek için kullanılır. |
| Dayanıklılık | Eğilme ve bükülmelere karşı dayanıklıdır. |
| Rendeleme Seçenekleri | 6 farklı rendeleme özelliğine sahiptir. |
| Ön Taraf - Üst Genişlik / Alt Genişlik | 7 cm / 8,5 cm |
| Yan Taraflar - Üst Genişlik / Alt Genişlik | 5 cm / 6 cm |
| Sap Hariç Uzunluk | 17 cm |
| Sap Dahil Uzunluk | 22 cm |
| Ağırlık | 219 gr |
| Paket / Koli | 12 / 72 |
| Koli Ebatı | 56,5 x 30,5 x 46 cm |