Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, en geç 3 iş günü içerisinde onay süreçlerimizden geçtikten sonra kargoya (ambara) verilir veya elden teslim edilir. Yerimiz İSTANBUL / BAĞCILAR bölgesinde olup, siparişlerinizin teslimat adresinin İSTANBUL'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi sizlere ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin kargo ücretlerini, anlaşmalı kargomuz bulunmadığından dolayı kargo veya ambar ücretlerini siz karşılamak durumundasınız.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili tarafınızla iletişime geçilecektir.

Sitemiz online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise tarafınızla iletişime geçilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.